To co niektórzy wypisują w tym temacie jest niestety bardziej żałosne niż postawa naszych grajków.
Wszyscy się śmieją z Wojciechowskiego a nie widzą że są tacy jak on a może jeszcze gorsi.Wojciechowski przynajmniej ma prawo wymagać wygranych

Wy nie potrzebujecie trenera, ciężkiej pracy,dobrych zawodników tylko maga który będzie sypał zaklęciami.Szkoda że skończyły się czasy że dobry trener jest dobry jak ma notatnik z numerami do tych co w kryzysie zawsze pomogą.Bobo Kaczmarek,Wójcik,Wdowczyk byli by dla Was idealni.
Mam nadzieje że jesteście w grubej mniejszości i nikomu w klubie nie przyjdzie do łba zmieniać trenera.