Wyświetl pojedynczy post
Vinci
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 03.2005
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#322
Stary 01.10.2010, 22:41
No to kilka słów o dzisiejszym...kopaniu. Nazwanie tego meczem ekstraklasy, to nadużycie
Co można pozytywnego powiedzieć?

Pawełek - bezbłędnie, tyle, że nie bardzo było się gdzie pomylić.
Branco - debiut udany, tym bardziej, że z tyłu wyszło na 0. Kilka raz podłączył się do grania i w sumie później dorównał do reszty.
Boukhari - jego gra podobała mi się do 20 minuty.

Żurawski
- powoli zmierza w stronę Clebera. Co najlepsze już zrobił. Teraz to wydaje mi się, że prochu nie wymyśli.
Małecki - raczej trenera nie przekonał. W sumie kumple też mu nie pomogli, ale na tle ostatnich meczów Riosa wypadł słabiej...

I w sumie tyle. Nie bardzo jest co więcej pisać. No może poza tym, że zmarzłem, jak cholera..., a z atmosfery, które panowała na trybunach w meczu z Koroną, poza młynem nie zostało nic.
"Kradzione szczęścia nie daje..."
Odpowiedz cytując