Wyświetl pojedynczy post
Sepsili
Member
 
Od: 08.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1623
Stary 01.10.2010, 21:47
wolfy napisał(a):Wyświetl post
Potrzeba piłkarzy. A na piłkarzy potrzeba pieniędzy. Chyba, że dalej mamy "rozwijać" wątpliwej jakości talenty Bunozy, Pajlicia, Kirma, Cikosa czy innych nieudaczników.

Zgodnie z przewidywaniami po czwartym meczu bez zwycięstwa zaczęło się robić nieciekawie: Basałaj puszcza medialne pierdy o tym, że Wisła musi wygrywać mecze ( to niech jeszcze powie kim ), ci od "sezonu spisanego na straty" zamilkli, a odezwali się geniusze domagający się trzeciej zmiany trenera w przeciągu pół roku ( czwartej, jeżeli liczyć Kulawika ). Zgodnie z przewidywaniami.

Albo ja jestem taki mądry, albo Wy - tacy głupi. Obawiam się, że zdecydowanie to drugie, wszak nie potrzeba wyjątkowej przenikliwości żeby się domyślić, że drużyna złożona w większości z odpadów, emerytów i frajerów będzie grała po prostu słabo.

Radzę więc dać sobie na wstrzymanie, bo wiele lepiej nie będzie. Basałaj dokonał totalnej destrukcji i nie ma szans, żeby naprawić to w pół roku, ani w jedno okienko transferowe.
Wiesz co może Basałaj wie co robi, dokonał totalnej desrtukcji która "może" przyniesie nam oczekiwane wyniki.
Odpowiedz cytując