Wyświetl pojedynczy post
Damian1241
Senior Member
 
 
Od: 06.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15863
Stary 01.10.2010, 21:45
aNouc napisał(a):Wyświetl post
Na Legii też nie ma (chodzi o sektor gości), poza jakimś przezroczystym płotkiem. Podczas meczu Legii z Lechem nic się nie działo więc tym bardziej z innymi dziać się nie będzie. Poza jakimiś pyskówkami z obu stron co jest normalne. Nowe stadiony wiążą się z dużym przypałem

Trybuna taka jak G( tyle że piętrowa)


U nas pewnie wy.......ą bufor na pół sektora, 10 płotów i 100 antyterrorystów
a wyobrazasz sobie kibiców Wisly siedzacych tak blisko legi albo cracovi?
Odpowiedz cytując