aNouc napisał(a):

Na Legii też nie ma (chodzi o sektor gości), poza jakimś przezroczystym płotkiem. Podczas meczu Legii z Lechem nic się nie działo więc tym bardziej z innymi dziać się nie będzie. Poza jakimiś pyskówkami z obu stron co jest normalne. Nowe stadiony wiążą się z dużym przypałem
Trybuna taka jak G( tyle że piętrowa)

U nas pewnie wy.......ą bufor na pół sektora, 10 płotów i 100 antyterrorystów
|
a wyobrazasz sobie kibiców Wisly siedzacych tak blisko legi albo cracovi?