tofik napisał(a):

Mou jakie miał wyniki w Interze na początku i jakie ma w Realu ? Czy też nie potrafili strzelać goli, mieli problemy, gra była słaba itd ? No właśnie, na wszystko trzeba czasu. Nic co się tworzy nie będzie działać dobrze od początku.
Ale nie ma co dyskutować z debilami, bo oni by zwolnili Mourinho, czy innego Capello, każdego,
|
100% poparcia!!! Potrzeba czasu, czasu i czasu. A zobaczycie że będą wyniki.