Temat
:
[8. Kolejka] Wisła Kraków - Śląsk Wrocław 1 października piątek godz. 20:00
Wyświetl pojedynczy post
leszekpw
Senior Member
Od: 05.2007
Offline
#
279
01.10.2010, 21:12
Panie Cupiał czas chyba sprzedac interes...nie ma Pan ochoty powaznie zajac sie inwestycja w druzyne...sprzedaj Pan temu kto podoła temu zadaniu....bo jak narazie odcina Pan kupony od sławy!!!!
leszekpw
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do leszekpw
Znajdź inne posty napisane przez leszekpw