|
Chodzi mi o to że to co zakładałem że zdobędą punkty to zdobyli. Każdy punkt więcej to już sukces. Myślę że na te 4 punkty było Kolejorza stać.
Podobno na ekranie tv przy żółtych kartkach dla Peszki, Injaca i Wichniarka wyświetlały się napisy "Misses next match". To był błąd. Od fazy grupowej pauzuje się po trzech żółtych a nie dwóch.
Powód: kartki
Ostatnio edytowane przez sq : 01.10.2010 o godz. 20:51.
|