Temat
:
[8. Kolejka] Wisła Kraków - Śląsk Wrocław 1 października piątek godz. 20:00
Wyświetl pojedynczy post
Lucas.B
Banita
Od: 09.2010
Offline
#
171
01.10.2010, 19:45
Cupiał i Basałaj zrobili z Wisły śmietnisko - Bunoza i wszystko jasne...
Lucas.B
Zobacz publiczny profil
Znajdź inne posty napisane przez Lucas.B