Wyświetl pojedynczy post
TWSD
Junior Member
 
 
Od: 06.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15858
Stary 01.10.2010, 19:26
Panowie, bez napinki ale trochę chyba przesadzili z tym naszym stadionem. Moim zdaniem troche za duży. Frekwencja na dzisiejszym meczu mówi sama za siebie.
Odpowiedz cytując