Temat
:
Budowa stadionu, nowej hali i bazy treningowej (komentarze)
Wyświetl pojedynczy post
TWSD
Junior Member
Od: 06.2009
Offline
#
15858
01.10.2010, 19:26
Panowie, bez napinki ale trochę chyba przesadzili z tym naszym stadionem. Moim zdaniem troche za duży. Frekwencja na dzisiejszym meczu mówi sama za siebie.
TWSD
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do TWSD
Znajdź inne posty napisane przez TWSD