<Crasch> napisał(a):

|
niewiem, ale dla mnie nie jest zabawa kiedy kiedy się wie kogo kupić, wole sobie sam znaleźć zawodnika, a właściwie wybierac to co znaleźli skouci. Wtedy jest zabawa, tak to co kupi jednego czy drugiego i wygrywanie..czyli nuda.
|
Owszem, ale ja nic nie wspominałem o zawodnikach. Może sobie znaleźć trenerów i wyłączyć FM Scouta. Moim zdaniem nie zepsuje to radości z gry, to nie jest to samo co kupowanie zawodników, a można zaoszczędzić sporo czasu. Po za tym jak ktoś komuś poleca jakiegoś zawodnika/trenera na jego prośbę, to wtedy też nie jest to samodzielna gra i równie dobrze można skorzystać z FM Scouta
Wygrałem w sparingu z Celticiem 5-2

Może to początek zwyżki formy...