Wyświetl pojedynczy post
ToTylkoJa
Senior Member
 
 
Od: 05.2008
Skąd: Ł3

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1621
Stary 01.10.2010, 17:57
Pioneer czyli podoba Ci się stadion Legii. Nie wiem jak tam jest czy będzie na innych obiektach, ale u nas jest tak- rząd reklam(ledowych dodajmy), wolna przestrzeń i trybuny (estetyczne szklane barierki)
Odpowiedz cytując