Wyświetl pojedynczy post
<Crasch>
Senior Member
 
 
Od: 09.2006
Skąd: Wrocław

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4394
Stary 01.10.2010, 17:44
niewiem, ale dla mnie nie jest zabawa kiedy kiedy się wie kogo kupić, wole sobie sam znaleźć zawodnika, a właściwie wybierac to co znaleźli skouci. Wtedy jest zabawa, tak to co kupi jednego czy drugiego i wygrywanie..czyli nuda.
Odpowiedz cytując