Wyświetl pojedynczy post
aNouc
Senior Member
 
Od: 04.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15857
Stary 01.10.2010, 14:11
Na Legii też nie ma (chodzi o sektor gości), poza jakimś przezroczystym płotkiem. Podczas meczu Legii z Lechem nic się nie działo więc tym bardziej z innymi dziać się nie będzie. Poza jakimiś pyskówkami z obu stron co jest normalne. Nowe stadiony wiążą się z dużym przypałem

Trybuna taka jak G( tyle że piętrowa)


U nas pewnie wy.......ą bufor na pół sektora, 10 płotów i 100 antyterrorystów
Ostatnio edytowane przez aNouc : 01.10.2010 o godz. 14:21.
Odpowiedz cytując