Temat
:
Football Manager
Wyświetl pojedynczy post
Sepsili
Member
Od: 08.2008
Offline
#
4391
01.10.2010, 13:41
Mam taką prośbę, zaczynam sezon Wisełką, może ktoś mi wysłać treningu jaki mam dać i jakieś rady.
Sepsili
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Sepsili
Znajdź inne posty napisane przez Sepsili