|
1. w zadne obietnice ze strony wladz miasta wierzyc nie mozna, juz nie raz pokazali jakimi sa "profesjonalistami" i gdzie maja Kibiców Wisły.
2. nie podoba mi sie ze na nowym stadionie bede siatki, ogrodzenie na sektorze gosci,przy tak nowoczesnym stadionie i takim monitoringu takie ogrodzenie jest zbedne i bedzie zle wplywac na sam charakter stadionu.
3. gdzie sa odpowiedzi na kolejne interpelacje, dotyczące m. in. z tak ważna elewacja.
4. na kiedy jest szykowana decyzja na temat Operatora Stadionu.
5. czy jest planowane nadanie nazwy dla stadionu jak to jest na wszystkich stadionach zachodnich
6. czy planowane jest dodatkowe oswietlenie stadionu, celem polepszenia jego wizualiacji w nocy i pod czas stadionu.
|