Wyświetl pojedynczy post
KaRaSTSW
Senior Member
 
 
Od: 09.2007
Skąd: Łańcut

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#945
Stary 01.10.2010, 13:33
Mam problem z meczem Wisły z Realem Saragossa, mianowicie z druga połowa mecze.
Wszystko ładnie pieknie sie pobrało tylko ja chce odtworzyc to działa 5 minut i kilka sekund i koniec ogladanie.
Ma ktos moze tak jeszcze, czy mi sie zle sciagło ?
Odpowiedz cytując