Temat
:
Wiślackie Foto&Video
Wyświetl pojedynczy post
KaRaSTSW
Senior Member
Od: 09.2007
Skąd: Łańcut
Offline
#
945
01.10.2010, 13:33
Mam problem z meczem Wisły z Realem Saragossa, mianowicie z druga połowa mecze.
Wszystko ładnie pieknie sie pobrało tylko ja chce odtworzyc to działa 5 minut i kilka sekund i koniec ogladanie.
Ma ktos moze tak jeszcze, czy mi sie zle sciagło ?
KaRaSTSW
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do KaRaSTSW
Znajdź inne posty napisane przez KaRaSTSW