KOMINEK napisał(a):

|
Ok ale inne proporcje jeden sektor na E dla ,,kibicujących" a reszta dla pikiników bo przecież my mamy już całe G. Zresztą był kiedyś pomysł Nieobliczalnych by dla nich zarezerwować jeden sektor taką dawną X
|
Nieobliczalni sobie sami poradzili

, stąd stanie na najdroższym E24...