Wyświetl pojedynczy post
midu
Member
 
Od: 10.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#338
Stary 01.10.2010, 11:58
KOMINEK napisał(a):Wyświetl post
Ok ale inne proporcje jeden sektor na E dla ,,kibicujących" a reszta dla pikiników bo przecież my mamy już całe G. Zresztą był kiedyś pomysł Nieobliczalnych by dla nich zarezerwować jeden sektor taką dawną X
Nieobliczalni sobie sami poradzili, stąd stanie na najdroższym E24...
Odpowiedz cytując