Ja np gram 4-3-3 i szlifuje tą taktykę od kiedy przejąłem Wisłę i z czasem widać efekt do tego odpowiedni trening piłkarzy i gra wygląda dobrze. To zależy od przeciwnika i to danego rywala dostosuj taktykę jak np : podania, tempo gry itd. W czasie meczu wchodz sobie w opinie asystenta i patrz co Ci podpowiada czyli np : ten i ten zawodnik nie preferuje tego stylu itp albo ten i ten zawodnik dzisiaj spisuje się słabo. Mi to bardzo pomaga i praktycznie zawsze osiągam dobry rezultat. Jeśli to nie pomoże to musi być faktycznie brak zgrania zespołu oraz spalenie psychiczne zawodników po awansie do PL
