Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
bofff
Member
 
Od: 10.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3826
Stary 01.10.2010, 11:06
Buziek_LG napisał(a):Wyświetl post
Z jednym zastrzeżeniem: reszta zrobiła gigantyczny skok do przodu. Legia, Wisła i w mniejszym stopniu Lech/Amica przekombinowały w tym oknie i mocno się cofnęły.

A to jest w równym stopniu myślenie życzeniowe jak przedsezonowa ocena nabytków Legii przez legionistów.

Gigantyczny!!! Skok!!
Korona utrzymała formę z końcówki poprzedniego sezonu plus Niedzielan
Jagiellonia rzeczywiście zanotowała postęp, ale bynajmniej nie gigantyczny
GKS Bełchatów - tu wyniki najwięcej mówią - jak kardiogram
Lechia już w tamtym sezonie grywała ładnie bez napastników, w tym trochę ładniej a napastnicy dalej losowo

najwięcej w sezonie zamieszała póki co słaba forma Wisły i Legii. Gigantyczny skok to byłby gdyby w następnych pucharach Jaga/Korona/Lechia/GKS miałyby fazę grupową LE.
Póki co mamy fazę meteorów, albo raczej kibiców meteorów. Co chwilę ktoś krzyczy jaka jego drużyna nie jest najzajeb....sza
Odpowiedz cytując