Buziek_LG napisał(a):

|
Z jednym zastrzeżeniem: reszta zrobiła gigantyczny skok do przodu. Legia, Wisła i w mniejszym stopniu Lech/Amica przekombinowały w tym oknie i mocno się cofnęły.
|
A to jest w równym stopniu myślenie życzeniowe jak przedsezonowa ocena nabytków Legii przez legionistów.
Gigantyczny

!!! Skok

!!
Korona utrzymała formę z końcówki poprzedniego sezonu plus Niedzielan
Jagiellonia rzeczywiście zanotowała postęp, ale bynajmniej nie gigantyczny
GKS Bełchatów - tu wyniki najwięcej mówią - jak kardiogram
Lechia już w tamtym sezonie grywała ładnie bez napastników, w tym trochę ładniej a napastnicy dalej losowo
najwięcej w sezonie zamieszała póki co słaba forma Wisły i Legii. Gigantyczny skok to byłby gdyby w następnych pucharach Jaga/Korona/Lechia/GKS miałyby fazę grupową LE.
Póki co mamy fazę meteorów, albo raczej kibiców meteorów. Co chwilę ktoś krzyczy jaka jego drużyna nie jest najzajeb....sza