|
LM to i za 20 lat możemy nie wygrać , ale już jakaś drużyna wyjdzie z grupy w tym dziesięcioleciu , prawdopodobnie też w tym dziesiecioleciu wywalczymy sobie jedno miejsce pewne do LM (to znaczy mistrz będzie awansował automatycznie) .
.Kto zostanie w tym sezonie mistrzem ?
to się prawdopodobnie po zimowym oknie okaże , będzie to zależało od tego jakie zostały przeprowadzone transfery (z klubu i do klubu ) i od tego jak tą drużyne się póżniej poskłada , przygotuje .
Wziomowym oknie bo- Lech,Wisła,Legia teraz nie błyszczą, ale też mają najszersze możliwości i najwięcej można z nich wyłuskać .
Stawiam że to będzie Wisła albo Lech - jeśli Wisła wzmocni obrone i troszeczke ogarnie drużyne to może być naprawde mocna , zobaczymy co zrobi Lech .
"Wspaniałość przejawia się nie w tym, gdzie jesteśmy, ale w jakim kierunku się poruszamy. Musimy żeglować czasem z wiatrem, czasem pod wiatr, ale żeglować, nie dryfować ani stawać na kotwicy."
|