Wyświetl pojedynczy post
Feniks1983
Senior Member
 
 
Od: 11.2005
Skąd: Siemianowice Śląskie

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#116
Stary 01.10.2010, 10:13
Hmm a moze by tak cos zmienic i zagrac.....:

Pawełek,

Branco,Bunoza,Pietia

Wilk, Sobolewski

Malecki, Boukhari, Kirm

Brozek, Boguski


W takim ustawieniu moglby podczas obrony Sobol lub Wilk wspomagac srodek obrony a wtedy Branco z Pietia zabezpieczali by boki, oczywiscie Maly i Kirm tez musieliby w razie problemow aekurowac boki obrony. No ale pewnie za bardzo poszalalem i nie ma to wiekszego sensu, chcociaz jak pomysle ze Kowalski ma byc w obrone to kazdy pomysl wydaje sie byc bardzo dobry wobec tej opcji.


Pozdrawiam
Odpowiedz cytując