|
Hmm a moze by tak cos zmienic i zagrac.....:
Pawełek,
Branco,Bunoza,Pietia
Wilk, Sobolewski
Malecki, Boukhari, Kirm
Brozek, Boguski
W takim ustawieniu moglby podczas obrony Sobol lub Wilk wspomagac srodek obrony a wtedy Branco z Pietia zabezpieczali by boki, oczywiscie Maly i Kirm tez musieliby w razie problemow aekurowac boki obrony. No ale pewnie za bardzo poszalalem i nie ma to wiekszego sensu, chcociaz jak pomysle ze Kowalski ma byc w obrone to kazdy pomysl wydaje sie byc bardzo dobry wobec tej opcji.
Pozdrawiam
|