http://wiadomosci.onet.pl/media/tele...wiadomosc.html

"Siara w kuluarach" niepoprawny politycznie. Chyba zwariował i zamiast nabijać się z Kaczyńskiego to nabija się z Tuska. To widocznie jakieś nieporozumienie, nawet niezależni sejmowi dziennikarze się skarżą. Problem w tym ze Janusz Rewiński jest byłym parlamentarzystą i nikt mu nie zabroni wejść do sejmu

. Ale POwcy wyszli z założenia że nie wpuszczą ekipy i po sprawie. Nie doceniają Rewińskiego

) Niedziela 13.10 TVP1.