Temat
:
Bilety
Wyświetl pojedynczy post
zim zum
Senior Member
Od: 04.2004
Skąd: Getta
Offline
#
3682
01.10.2010, 09:08
element
napisał(a):
Z nudów przeglądam tabelę 1 ligi i widzę jakieś Podbeskidzie, myślę sobie sprawdzę co to w ogóle jest, szperam po stronie i natykam się na rubryczkę "bilety", no to lukam z ciekawości,
i...
http://ts.podbeskidzie.pl/m52/o-klubie-bilety
A najlepsza końcówka, dzieci do lat 13 płacą za wjazd 7 zł, u nas do 12 za frajer. Klub powinien zakazać mediom puszczania w eter informacji ile kosztują bilety na Wisłę bo to się nadaje do Monty Pythona.
http://ts.podbeskidzie.pl/m35/progra...rski-partnerzy
http://ts.podbeskidzie.pl/a617/ts-po...-dla-studentow
Widziałeś u nas takie akcje ?
zim zum
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do zim zum
Znajdź inne posty napisane przez zim zum