AYALA napisał(a):

U Kaczynskiego zaczyna coraz bardziej dominowac syndrom oblezonego miasta. To jest preludium nieuchronnego upadku ale ja go doceniam i mam nadzieje ze starczy mu jeszcze sil na dalsza taka walke
Ciekawe czy mu sie poprawi jak juz zamkna wszystikie sklepy z doplaczami?