Dean napisał(a):

Ej słuchajcie, powoli zabieram się za organizowanie 18. A dokładnie styczeń/luty. Chciałbym prosić ( tych, którzy się orientują, bądź sami uczestniczyli albo organizowali takie imprezy ), aby wymienili jak najwięcej klubów dyskotekowych w Krakowie, gdzie cena za wynajęcie całego klubu to najwyżej 1200zł ze wskazaniem jednak na około 1000zł lub mniej. DJ'a posiadam swojego. Klub w granicach 120-150 miejsc siedzących.Narazie z tego co wiem, ciekawe oferty to np.: Kijów,Clu - bo te wszystkie Enso, Shakers'y to po parę tysięcy.
Bardzo proszę pisać na PW lub gg:9065555.
|
co do 18 polecam Panorama nad jubilatem, Boom Bar Rush na golebiej 6, Respect na florianskiej, mozesz sprobowac In Blanco na Jagiellonskiej, cena to kwestia dogadania, jesli masz styczen/luty to wybierz sobie jakis dzien w tygodniu gdzie nikt nie idzie potem do pracy (do szkoly

) bo piatek sobota jest zwykle bardziej kosztowna. w razie czego prv