Wyświetl pojedynczy post
AS82
Banita
 
 
Od: 07.2005
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10275
Stary 01.10.2010, 06:56
wislak68 napisał(a):Wyświetl post
Debatę na argumenty? Kolego przeczytaj jeszcze raz swoje posty i zastanów się nad tym ile jest w nich agrumentów.
Być może nie zdajesz sobie z tego sprawy ale czytając Twoje wpisy każdy myślący człowiek ( i to niezależnie od opcji politycznej) będzie Ciebie i Twoje opinie zwyczajnie ignorował. Co najwyżej zwróci się do Ciebie z prośbą abyś z łaski swojej starał się jak najmniej zasmiecać ten temat swoją "twórczością".
ty se przeczytaj 10 tys postow w tym topicu i zrob w Excelu tabelki ,ktore byly twoim zdaniem merytoryczne OK ? A jak ci cos nie pasuje to kapuj do maderatora..