Marcinnno napisał(a):

|
Mam takie pytanie. Chciałbym poprawić sobie maturę i napisać dodatkowo wos. Co mam zrobić bo szukam wszędzie informacji ale nie bardzo mogę znaleźć.
|
chyba sie troche spozniles bo deklaracje maturalna nalezalo zlozyc do dzisiaj w sekretariacie szkoly