Wyświetl pojedynczy post
Marszałek
Senior Member
 
 
Od: 11.2004
Skąd: C.K. Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1611
Stary 30.09.2010, 20:40
Pierwszy mecz na stadionie w Poznaniu i już widać co to za obiekt, rzecz jasna z punktu widza TV. Pierwsze co się rzuca w oczy to duże ilości betonu,szczególnie za jedną z bramek, jakby tego było mało jakieś ławki niczym w parku są tam ustawione! Nie wiedzieć czemu ogległości od trybun za bramkami są różne! Kpina. Da się to chyba wypośredkować,bo wstyd na całą Europę będzie podczas Euro. Gość idzie wybijać piłkę z autu to kamera łapie go na tle wszędobylskiego betonu. Także nie wiedzić po co jest jaiś tunel za jedną z bramek?

Jestem zawiedziony i muszę powiedzieć,że wygląda to na bubel. Jako arena ME to wygląda to tragicznie. Dużego liftingu potrzebuje ten obiekt. Bo chyba nikt żenady w stylu dwa piętra za jedną bramką trzy za drugą poprawić nie zdoła!
Ostatnio edytowane przez Marszałek : 30.09.2010 o godz. 21:08.
Wydarzenia nie zawsze spełniają nasze oczekiwania, ale zawsze jest dla nich jakieś logiczne wytłumaczenie. Często nie jest ono krzepiące, ale zawsze logiczne.
Odpowiedz cytując