Temat
:
Bilety
Wyświetl pojedynczy post
Wujek dobra rada
Senior Member
Od: 05.2007
Skąd: FCK
Offline
#
3657
30.09.2010, 19:32
Coglin
napisał(a):
moze to ty byles tym oszolomem z sektora E22 na meczu z Korona?
a co robił?
Wujek dobra rada
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Wujek dobra rada
Znajdź inne posty napisane przez Wujek dobra rada