Wyświetl pojedynczy post
AS82
Banita
 
 
Od: 07.2005
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10268
Stary 30.09.2010, 19:14
wislak68 napisał(a):Wyświetl post
Tak czytam te Twoje posty i zastanawiam się po co Ty je w ogóle piszesz? Ani one mądre ani śmieszne, zwyczajnie żenujące. Wydaje mi się że z politowaniem czytają je nawet zwolennicy formacji którą popierasz.
Jeżeli pisanie tych nonsensów jest dla Ciebie jakąś formą terapii to weź proszę pod uwagę równiez i to że w innych uczestnikach forum Twój specyficzny "styl" może budzić pewną odrazę.
Zanim wrzucisz jakiś post na forum postaraj się proszę pare razy przemyśleć to co chcesz napisać.
a ty jestes kolejnym po tamtej stronie barykady politycznej ,ktory zaczyna kazda debate na argumenty od argumentu meritum typu: nonsensy, odraza , jak to było ? Podsumowanka a la Pesymizm i Strach ,co pomysla inni jak ja napisze tak .Szkoda zdrowia..