Temat
:
Europejskie puchary w wykonaniu polskich drużyn.
Wyświetl pojedynczy post
Nowohucki
Junior Member
Od: 09.2010
Offline
#
6122
30.09.2010, 18:59
Skoro są już praktycznie faworytem meczu to najwyżej zremisują 0:0 albo wdupią. Lepiej grać z pozycji atakującego.
Nowohucki
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Nowohucki
Znajdź inne posty napisane przez Nowohucki