Wyświetl pojedynczy post
Nowohucki
Junior Member
 
Od: 09.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6122
Stary 30.09.2010, 18:59
Skoro są już praktycznie faworytem meczu to najwyżej zremisują 0:0 albo wdupią. Lepiej grać z pozycji atakującego.
Odpowiedz cytując