Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
Gwiaździsty
Senior Member
 
Od: 04.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3648
Stary 30.09.2010, 18:37
fialo napisał(a):Wyświetl post
W dodatku mitem jest, że rodzina z dwójką dzieci musi płacić za bilety 200 PLN, bo zakładając nawet, że matka też pójdzie co jest raczej ewenementem, to dzieci wchodzą za darmo. Także bilet dla takiej rodziny kosztuje 100-50 PLN.
Geniusz z Ciebie, czyli sugerujesz że ojciec lat powiedzmy 40 wraz z synami po 14 i 16 lat zapłaci za bilet np. na E 24 100-50 zł (razem) ? Powiedz mi jak, to podam dalej.
Teraz młodziez lat 13, która nie załapała się na bilety za 20 i 30 zł (bo wszyscy w Krakowie się nie załapią), co jej tanio zaproponujesz oprócz ogladania meczu w TV ? Oblicz ile to będzie kosztowało np. 2 braci.
Skoro wyżej podano Ci przykład, że za 50 zł. to były mecze na Wisle w Europejskich pucharach, a Ty uważasz, ze to tanio to powiedz ile wg. Ciebie powinny takowe kosztować gdy ponownie zagra w nich Wisła. I oblicz to dla wariantu ojciec i 2 synów. Wtedy powiedz czy to dużo czy mało.
Dla przypomnienia dodam, że bilet w Rzymie na mecz Lazio - Wisła kosztował mnie 10 euro.
Odpowiedz cytując