Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
Niemogesiezarejestrowac
Member
 
Od: 09.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3640
Stary 30.09.2010, 18:20
Przepraszam za offtop , ale prosiłbym kogoś , żeby podesłał mi link do tego wywiadu z Basałajem w którym mówił o tym , żeby nie stać na meczu
Odpowiedz cytując