Temat
:
Bilety
Wyświetl pojedynczy post
Niemogesiezarejestrowac
Member
Od: 09.2010
Offline
#
3640
30.09.2010, 18:20
Przepraszam za offtop , ale prosiłbym kogoś , żeby podesłał mi link do tego wywiadu z Basałajem w którym mówił o tym , żeby nie stać na meczu
Niemogesiezarejestrowac
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Niemogesiezarejestrowac
Znajdź inne posty napisane przez Niemogesiezarejestrowac