Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
zidanemarcin
Senior Member
 
 
Od: 11.2008
Skąd: Bystra

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3637
Stary 30.09.2010, 18:05
paczuś napisał(a):Wyświetl post
Ok rozumiem, z tym siedzeniem to tylko przejęzyczenie . a to czy g1, czy na g4 sobie pojde to też nie ma znaczenia? Pytam bo główne hasło karnetów to swoje stałe miejsce na stadionie przy Reymonta co trochę w błąd wprowadza


wprowadza w blad . . .

Odpowiedz cytując