Temat
:
Bilety
Wy¶wietl pojedynczy post
paczu¶
Member
Od: 10.2008
Offline
#
3636
30.09.2010, 17:45
Ok rozumiem, z tym siedzeniem to tylko przejęzyczenie
. a to czy g1, czy na g4 sobie pojde to też nie ma znaczenia? Pytam bo główne hasło karnetów to swoje stałe miejsce na stadionie przy Reymonta co trochę w błąd wprowadza
paczu¶
Zobacz publiczny profil
Wy¶lij prywatn± wiadomo¶ć do paczu¶
ZnajdĽ inne posty napisane przez paczu¶