Temat: Bilety
Wy¶wietl pojedynczy post
paczu¶
Member
 
Od: 10.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3636
Stary 30.09.2010, 17:45
Ok rozumiem, z tym siedzeniem to tylko przejęzyczenie . a to czy g1, czy na g4 sobie pojde to też nie ma znaczenia? Pytam bo główne hasło karnetów to swoje stałe miejsce na stadionie przy Reymonta co trochę w błąd wprowadza
Odpowiedz cytuj±c