Wyświetl pojedynczy post
Zwitter
Senior Member
 
 
Od: 04.2004
Skąd: Staszów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7521
Stary 30.09.2010, 17:44
tofik napisał(a):Wyświetl post
Bezpodstawnie bo to było ....a niechcący.
No widzisz, ja to widzę inaczej. Jak dla mnie to on zrobił to specjalnie, chociaż mogło być też tak, że nie chciał ale naprawdę mocno stanął mu na nogę - wydaje mi się, że jakby nie chciał to bardziej by się tą sytuacją przejął i przeprosił zawodnika tak szczerze.
Odpowiedz cytując