tofik napisał(a):

|
Bezpodstawnie bo to było ....a niechcący.
|
No widzisz, ja to widzę inaczej. Jak dla mnie to on zrobił to specjalnie, chociaż mogło być też tak, że nie chciał ale naprawdę mocno stanął mu na nogę - wydaje mi się, że jakby nie chciał to bardziej by się tą sytuacją przejął i przeprosił zawodnika tak szczerze.