Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
Niemogesiezarejestrowac
Member
 
Od: 09.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3632
Stary 30.09.2010, 17:28
Przecież na G nikt nie patrzy gdzie ma swoje miejsce.

Każdy stoi gdzie chce.

Kto pierwszy ten lepszy
Powód: przejęzyczenie ;)
Ostatnio edytowane przez Niemogesiezarejestrowac : 30.09.2010 o godz. 17:30.
Odpowiedz cytując