Temat
:
Bilety
Wyświetl pojedynczy post
Niemogesiezarejestrowac
Member
Od: 09.2010
Offline
#
3632
30.09.2010, 17:28
Przecież na G nikt nie patrzy gdzie ma swoje miejsce.
Każdy stoi gdzie chce.
Kto pierwszy ten lepszy
Powód: przejęzyczenie ;)
Ostatnio edytowane przez Niemogesiezarejestrowac : 30.09.2010 o godz. 17:30.
Niemogesiezarejestrowac
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Niemogesiezarejestrowac
Znajdź inne posty napisane przez Niemogesiezarejestrowac