Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Mishau
Senior Member
 
 
Od: 05.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3806
Stary 30.09.2010, 17:05
W Jadzie grają tylko Grosik i Franek. Dzieki nim mają najmniej straconych ramek w lidze, oczywiście Nie wiem skąd wział się ten stereotyp ze tam jest tylko tych dwóch dobrych zawodnikow i nikogo więcej. I jeszcze teksty "Jak Grosik odejdzie a Franek skonczy kariere to nie bedzie miał kto grac". To wyrzuc ze swojej druzyny dwoch najlepszych zawodnikow to sie zdziwisz ze bedzie tak samo. Najlepszy przykład to Wisła (Głowa i Marcel) i po częsci Legia (Mucha i kontuzjowany Czini). Pozdrawiam trzeźwo myślących
Odpowiedz cytując