Temat
:
Mam pytanie....
Wyświetl pojedynczy post
CzerstwyChleb
Member
Od: 02.2008
Offline
#
18497
30.09.2010, 16:57
MatMario
napisał(a):
Ale chyba można ściągnąć program nie od gg tylko innego dostawcy i działą, tz mi działa a żadnego sms nie wysyłałem
Ostatnio edytowane przez CzerstwyChleb : 30.09.2010 o godz. 17:23.
CzerstwyChleb
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do CzerstwyChleb
Znajdź inne posty napisane przez CzerstwyChleb