Wyświetl pojedynczy post
Titto
Senior Member
 
Od: 07.2010
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7517
Stary 30.09.2010, 16:56
Tylko nie Kowalski ! Znowu powtorze, ze wole juz jakiegos zawodnika z mlodej ekstraklasy, powinnismy juz powoli dawac szanse tym mlodszym, a stawianie Kowalskiego do niczego nie doprowadzi.
Odpowiedz cytując