Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Sartre
Senior Member
 
 
Od: 06.2010
Skąd: Warszawa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3805
Stary 30.09.2010, 16:42
Cytat:
Gratuluje Jadze ulozonej,skutecznej gry. Gratuluje tez Lechii wynikow, ale pierwsza z tych dwóch druzyn przy kontuzji lub slabszej formie Grosicki/Frankowski duzo traci, smiem twierdzic ze wiekszosc atutow, a przed druga jeszcze sporo wyjazdow w ktorych to wyjdzie co tak naprawde Lechia gra, bo do dzisiaj to najczesciej grajaca u siebie druzyna.
E, akurat jeżeli chodzi o Jagiellonię, to oni nie grają tylko na samym Frankowskim/Grosickim. Wiadomo, oni dużo dają, oni są tym, co z drużyny niezłej robi drużynę dobrą, ale reszta ich składu jest od ligowo przeciętnych, do bardzo solidnych.
Legionista
Odpowiedz cytując