Temat
:
Kupię , sprzedam , zamienię
Wyświetl pojedynczy post
~SKWARU~
Member
Od: 01.2008
Skąd: Rbk
Offline
#
2847
30.09.2010, 16:09
Wymienię bilet na piątkowy mecz ze Śląskiem , daje bilet na sektor
G
a w zamian chce na
F
. Zależy mi na czasie , wymiana przed meczem ! Proszę o priva tylko od osób zainteresowanych transakcją , dogadamy się
Rabka-Zdrój.
~SKWARU~
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do ~SKWARU~
Znajdź inne posty napisane przez ~SKWARU~