|
Mówisz masz:
Jagiellonia, Korona, Wisła, Lech/Amica, Polonia/Groclin, Widzew i dajmy na to GKS Bełchatów. Ciężko sobie wyobrazić? Mnie to przychodzi łatwo.
Przy czym ja wcale nie twierdzę że tak będzie na pewno(choć o to że Legia nie doskoczy do drugiego miejsca mogę się założyć) piszę, cała dyskusja od tego się zaczęła, że Legia nie ma na tyle silnej kadry by jej jakoś specjalnie się obawiać.
ps. Komisja Ligi właśnie wzmocniła Legię, to niedobrze
Ostatnio edytowane przez Buziek_LG : 30.09.2010 o godz. 15:47.
|