Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
Kurz
Senior Member
Od: 11.2006
Offline
#
35639
30.09.2010, 15:32
Feniks1983
napisał(a):
Tak sobie czytam te Nasze wpisy, te wymiany pogladów i zdań na temat bramkarzy obecnych w klubie i nasuwa mi sie jedno pytania.
Po co trenerzy stawiaja na Pawełka skoro w Grudniu kończy mu się kontrakt i odchodzi z klubu
Nie lepiej ogrywać Jovanicia skoro nie powinien drastycznie obniżyc poziomu na bramce a moze akurat wypali albo w najgorszym razie utrzyma poziom Pawelka
No chyba że jest coś o czy nie wiemy (czytaj negocjuja nową umowę z Pawełkiem), to wtedy to pytanie stało by się bezzasadne.
W grę wchodzi jeszcze jedna opcja. Po zimie pierwszym bramkarzem nie będzie ani Jovanić ani Pawełek.
Kurz
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Kurz
Znajdź inne posty napisane przez Kurz