Wyświetl pojedynczy post
Kurz
Senior Member
 
Od: 11.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#35639
Stary 30.09.2010, 15:32
Feniks1983 napisał(a):Wyświetl post
Tak sobie czytam te Nasze wpisy, te wymiany pogladów i zdań na temat bramkarzy obecnych w klubie i nasuwa mi sie jedno pytania.

Po co trenerzy stawiaja na Pawełka skoro w Grudniu kończy mu się kontrakt i odchodzi z klubu Nie lepiej ogrywać Jovanicia skoro nie powinien drastycznie obniżyc poziomu na bramce a moze akurat wypali albo w najgorszym razie utrzyma poziom Pawelka No chyba że jest coś o czy nie wiemy (czytaj negocjuja nową umowę z Pawełkiem), to wtedy to pytanie stało by się bezzasadne.

W grę wchodzi jeszcze jedna opcja. Po zimie pierwszym bramkarzem nie będzie ani Jovanić ani Pawełek.
Odpowiedz cytując