Gwiaździsty napisał(a):

|
Ale reszta stadionu ma bilety po 40 i 50 zł. Uwierz mi, ze gdyby bilet kosztował 10 zł jak np. u parchów to przyszłoby masę młodzieży, która groszem nie śmierdzi. A tak ci co nie załapali się na bilety po 20 czy 30 zł. musza bulić 40 czy 50 zł. Dla wielu jest to wydatek za duży. Często ich całomiesięczne kieszonkowe. I dlatego zostają w domu.
|
Z tego co wiem to jeszcze dzisiaj były/są bilety na G/F. Więc raczej takie teorie mnie osobiście nie przekonują.