Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
felipe
Senior Member
 
Od: 07.2005
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3798
Stary 30.09.2010, 15:08
Zgoda, moja pomyłka, grał w lidze chorwackiej. Pisałem na szybko. Wiele to w sumie nie zmienia, podobny poziom z serbską.
Do reszty sie nie odnoszę, bo mamy inne spojrzenie na ligę. Czas pokaże kto miał rację
Pozdrawiam.

Edycja: Nie, nie wchodzę. Wszedłbym gdybyś pozostał przy swojej tezie sprzed kilku minut, że pozycja dla Legii 5-8 to sukces. Zdecyduj się. Bo dziwne, ze z takiej odważnej deklaracji nagle dajesz sobie podpórkę, że moze być nawet 3 i wygrywasz stówę. .
Ostatnio edytowane przez felipe : 30.09.2010 o godz. 15:42.
Odpowiedz cytując