Zgoda, moja pomyłka, grał w lidze chorwackiej. Pisałem na szybko. Wiele to w sumie nie zmienia, podobny poziom z serbską.
Do reszty sie nie odnoszę, bo mamy inne spojrzenie na ligę. Czas pokaże kto miał rację

Pozdrawiam.
Edycja: Nie, nie wchodzę. Wszedłbym gdybyś pozostał przy swojej tezie sprzed kilku minut, że pozycja dla Legii 5-8 to sukces. Zdecyduj się. Bo dziwne, ze z takiej odważnej deklaracji nagle dajesz sobie podpórkę, że moze być nawet 3 i wygrywasz stówę.

.