Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
DysoN
Senior Member
 
 
Od: 07.2004
Skąd: Hiigara

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3624
Stary 30.09.2010, 14:58
PelsonTSW napisał(a):Wyświetl post
Chcę odzyskać hajs za bilet(+za stracony czas na dojazd na jakiś browar)czy to tak dużo?
Wiem ze to raczej teoria tylko i raczej malo kto sprawdza ale na bilecie jest imie, nazwisko, pesel wiec teoretycznie tego biletu nie moze juz uzyc zadna inna osoba.

A co do sprzedazy samej w sobie: ty decydujesz ale nie dziw sie ostracyzmowi jesli sprzedajesz za wiecej niz bilet kosztowal.
DysoN
Odpowiedz cytując