PelsonTSW napisał(a):

|
Chcę odzyskać hajs za bilet(+za stracony czas na dojazd na jakiś browar)czy to tak dużo?
|
Wiem ze to raczej teoria tylko i raczej malo kto sprawdza ale na bilecie jest imie, nazwisko, pesel wiec teoretycznie tego biletu nie moze juz uzyc zadna inna osoba.
A co do sprzedazy samej w sobie: ty decydujesz ale nie dziw sie ostracyzmowi jesli sprzedajesz za wiecej niz bilet kosztowal.