Wyświetl pojedynczy post
wislak68
Senior Member
 
Od: 11.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10261
Stary 30.09.2010, 14:53
AS82 napisał(a):Wyświetl post
Jan Maria Rokita poszedł w polityczny niebyt szybko , mam nadzieje ,że Kaczyński ,choć na to nie licze, będzie miał choc tyle stylu co JMR przy odejsciu z polityky ,czy bedzie nawet mącił jak będzie siedział z Alikiem na kolanach w domu
Tak czytam te Twoje posty i zastanawiam się po co Ty je w ogóle piszesz? Ani one mądre ani śmieszne, zwyczajnie żenujące. Wydaje mi się że z politowaniem czytają je nawet zwolennicy formacji którą popierasz.
Jeżeli pisanie tych nonsensów jest dla Ciebie jakąś formą terapii to weź proszę pod uwagę równiez i to że w innych uczestnikach forum Twój specyficzny "styl" może budzić pewną odrazę.
Zanim wrzucisz jakiś post na forum postaraj się proszę pare razy przemyśleć to co chcesz napisać.