siema a ja gram drugi sezon i nie rozumiem tej gryy :( wchodze elegancko do LM grupowej

pokonuje Anderlecht w pierwszym meczu przegrywam 2-1 a w rewanzu na R22 2-0 w przod i jest awans przychodza oferty dla Ebiego od Hull i Galatasaray daja po 18 mln zl Ebi wybiera Hull i oto moj najwyzszy transfer zarobiony(sprzedalem poniewaz ostatni rok kontraktu a nie chce przedluzyc wiec chyba lepiej sprzedac i zarobic niz oddac za darmo ) Teraz problem kogo w jego miejsce

prosze o pomoc! Sciaglem Tschbambe

z Nec za 1,5 mln ale narazie sredniawo! w grupie LM mam Liverpool Valencia Celtic ;/ takze nie ciekawie ale chodzi mi o to czemu w LM daja rade wchodza do grupowych a w Lidze cienko? stosunek 1-2-2 ;/ 11 miejsce nie rozumiem zawsze mi sie tak dzieje ze 2 sezon jest slaby w moim wykonaniu a grywam 4-5 sparingow wybranych przez asystenta (Okaj) trening ten sam... co moge jeszcze zmienic
