Temat
:
Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Niemogesiezarejestrowac
Member
Od: 09.2010
Offline
#
3795
30.09.2010, 14:45
Po 1.Antolović grał w lidze Chorwackiej
Po 2.Kto powiedział , że on był tam najlepszym bramkarzem?
Niemogesiezarejestrowac
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Niemogesiezarejestrowac
Znajdź inne posty napisane przez Niemogesiezarejestrowac